Makowa Panienka | MP_Fotografia od kuchni

Makowa Panienka


Lato to wspaniały okres jeśli chodzi o takie zdjęcia - kolory, kwiaty, uśmiech, zieleń, słońce! Co prawda ja zwykle się lubowałem w zupełnie innego rodzaju klimatach, to jednak od czasu zainwestowania w stare, manualne obiektywy stałem się wielkim fanem rozlewającego się światła, miękkości nieostrości z pięknym wzorkiem bokeh zwanym. Tak więc w tych klimatach pojawiła się łąka z makami i sesja dziecięca z małą Łucją, która jako ochotnika została zgłoszona w minikonkursie na moim profilu FB, na który oczywiście zapraszam, bo od czasu do czasu szukam chętnych na taką czy inną sesję.  
Oczywiście jeżeli ktoś ma ochotę na prywatną sesję rodzinną w takich czy innych okolicznościach , to także zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
A tymczasem zapraszam serdecznie na łąkę!Całość z użyciem dwóch Heliosów - 85mm i 58mm oraz trzeciego, tym razem nie manualnego Sony 35mm. Na miejscu rodzice modelinki Łucji też nie próżnowali i zrobili mi mały prezencik w pod postacią backstage, którego nigdy za wiele :)... widzicie jak się wiję z manualną 58mm :)Sama sesja ma też swój ciekawy epilog - na FanPage Kujawsko-Pomorskiego pojawił się wpis z konkursem fotograficznym, na który posłałem jedno ze zdjęć z tej sesji i ... dostałem informację, że wygrałem dwuosobową podróż na wchód słońca balonem!!! Jak na razie nie dostałem żadnych szczegółów, ale mam nadzieję, że nikt nie robi mnie w balona :) i wkrótce będę mógł pochwalić się sesją fotograficzną znad Torunia ... już nie mogę się doczekać!!Udostępnij korzystając z:

Wasze Wypowiedzi