Konno | MP_Fotografia od kuchni

Konno


Zwykle robiąc zdjęcia komuś kto sam fotografuje (i to, jak w tym przypadku nie byle jak) ma się mega stresa. Marcelina z "Asylum of Wind" i jej wspaniały Ser Laser byli doskonałymi modelami i stres natychmiast się ulotnił, a sesja, jak dla mnie wyszła bardzo fajna.
Sesja z Marceliną była spotkaniem członków TGF - Toruńskiej Grupy Fotograficznej i na miejscu, zaraz po wschodzie słońca, pojawiło się nas kilka osób. Fotografowanie konia, który cały czas robi to na co sam ma ochotę, a co nie jest najbardziej fotogeniczną rzeczą jakie widujemy na fotografiach z końmi nie jest proste :) Zabawy było naprawdę po pas. Zarówno koń jak i właścicielka nie wyszli z sesji bez trwałych uszczerbków na zdrowiu, więc zapraszam do obejrzenia wyników.
Cała sesja wykonana przy użyciu obu Heliosów 58mm i 85mm oraz 35mm Sony. Chętnych na sesję z koniem zachęcam do kontaktu z Marceliną, a jeżeli komuś odpowiada mój styl fotografowania, to też da się to zorganizować. Zapraszam do oglądania i do kontaktu.


Udostępnij korzystając z:

Wasze Wypowiedzi

2 komentarze :

Katrina pisze...

Jak pięknie malowany koński model <3

Lidka pisze...

Cudowne zdjęcia! Zakochałam się w nich :) chętnie bym tam tylko dorzuciła jeszcze jakieś akcesoria jeździeckie, by to wyglądało profesjonalniej