Oferta na 2017 rok | MP_Fotografia od kuchni

Oferta na 2017 rok


Po roku działalności, wsłuchiwania się w opinie, badania możliwości technicznych i analizowania próbek jestem gotowy zaprezentować Wam swoją nową ofertę.

Opracowując ją brałem pod uwagę powód, dla jakiego według mnie decydujemy się na sesję fotograficzną - chcemy zachować najpiękniejsze chwile naszego życia, nasze radości, ulotne momenty, piękno naszej rodziny i chcemy do nich wracać. Wierząc w to, że nie same zdjęcia są wartością, ale to w jaki sposób są zaprezentowane, chciałbym dać Państwu szeroki wachlarz możliwości prezentowania wykonanych przeze mnie prac.

W nowej ofercie, mam propozycje wydruków w formie obrazu na płótnie, wydruku na plexiglasie, płycie aluminiowej, czy też piance PCV, które doskonale można dopasować do różnych stylów Państwa domów, mieszkań czy biur. Wydruki w dużych formatach do powieszenia na ścianie to nie wszystko, w mojej ofercie znajdziecie także wspaniałe albumy i inne atrakcyjne formy prezentacji Waszych zdjęć..

Pracując na tą ofertą wziąłem też pod uwagę to co najbardziej dotychczas ceniliście sobie jako moi klienci, czyli wybór dużej ilości obrobionych fotografii. Teraz proponuję Państwu jedną, niską stawkę za każdą sesję, w czasie której wykonam ilość zdjęć umożliwiającą Wam samodzielny wybór aż 50 najlepszych fotografii ze zbioru około stu. Wprowadziłem także opcję zakupu wszystkich zaprezentowanych zdjęć - dla tych, którzy naprawdę nie mogą zdecydować się które podobają im się najbardziej.


Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami i do kontaktu :)

Wasz Fotograf.

Udostępnij korzystając z:

Wasze Wypowiedzi